Szorowarki Numatic

Czym jest światłowód
Czym jest światłowód?
27 kwietnia, 2018
Wózki do przewożenia bielizny
6 czerwca, 2018
Show all

Szorowarki Numatic to wysokiej jakości urządzenia, przeznaczone przede wszystkim do mycia posadzek i podłóg. Ich praca polega na czyszczeniu w oparciu o ruch obrotowy okrągłej szczotki. Wewnątrz urządzenia został zamontowany silnik przemysłowy heavy-duty, który połączono z pracującą na oleju przekładnią. Takie rozwiązanie daje w efekcie gwarancję cichej pracy na najwyższych obrotach. Aby ułatwić prowadzenie, w tylnej części szorowarki umieszczone zostały koła i podpórki. a niewielki rozmiar tarczy umożliwia dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków.
W przeciwieństwie do profesjonalnych maszyn czyszczących, szorowarki nie posiadają funkcji odsysania brudnej wody z czyszczonej powierzchni, zyskując tym samym mniejszą i bardziej komfortową w użytkowaniu sylwetkę. Oprócz podłóg i posadzek, szorowarka może nam także posłużyć do takich celów, jak pranie wykładzin oraz dywanów. Istnieje także możliwość rozbudowania standardowego modelu szorowarki o specjalny układ odpylający.
Przy dobieraniu odpowiedniego sprzętu, nie powinniśmy się skłaniać w kierunku lekkich modeli. Ponieważ przyjmuje się, że skuteczność czyszczenia jest proporcjonalna do wagi urządzenia – im cięższa jest szorowarka, tym dokładniejsze będzie sprzątanie.
Szorowarki Numatic słyną z solidnego wykonania i bezawaryjnej pracy. Ich czas eksploatacji szacuje się nawet na 10 lat, a okres gwarancyjny – jak w przypadku wszystkich urządzeń firmy Numatic – wynosi od 3 do 5 lat.

Więcej dowiesz się na: https://euro-matic.pl/pl/numatic-szorowarka-do-podlog-nll-332-loline.html