Szorowarki Numatic

Czym jest światłowód
Czym jest światłowód?
Kwiecień 27, 2018
Wózki do przewożenia bielizny
Czerwiec 6, 2018
Show all

Szorowarki Numatic to wysokiej jakości urządzenia, przeznaczone przede wszystkim do mycia posadzek i podłóg. Ich praca polega na czyszczeniu w oparciu o ruch obrotowy okrągłej szczotki. Wewnątrz urządzenia został zamontowany silnik przemysłowy heavy-duty, który połączono z pracującą na oleju przekładnią. Takie rozwiązanie daje w efekcie gwarancję cichej pracy na najwyższych obrotach. Aby ułatwić prowadzenie, w tylnej części szorowarki umieszczone zostały koła i podpórki. a niewielki rozmiar tarczy umożliwia dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków.
W przeciwieństwie do profesjonalnych maszyn czyszczących, szorowarki nie posiadają funkcji odsysania brudnej wody z czyszczonej powierzchni, zyskując tym samym mniejszą i bardziej komfortową w użytkowaniu sylwetkę. Oprócz podłóg i posadzek, szorowarka może nam także posłużyć do takich celów, jak pranie wykładzin oraz dywanów. Istnieje także możliwość rozbudowania standardowego modelu szorowarki o specjalny układ odpylający.
Przy dobieraniu odpowiedniego sprzętu, nie powinniśmy się skłaniać w kierunku lekkich modeli. Ponieważ przyjmuje się, że skuteczność czyszczenia jest proporcjonalna do wagi urządzenia – im cięższa jest szorowarka, tym dokładniejsze będzie sprzątanie.
Szorowarki Numatic słyną z solidnego wykonania i bezawaryjnej pracy. Ich czas eksploatacji szacuje się nawet na 10 lat, a okres gwarancyjny – jak w przypadku wszystkich urządzeń firmy Numatic – wynosi od 3 do 5 lat.

Więcej dowiesz się na: https://euro-matic.pl/pl/numatic-szorowarka-do-podlog-nll-332-loline.html