Urbanistyczny Kross

Prasa krawędziowa cnc
12 listopada, 2019
torba skórzana męska
Torba skórzana męska na co dzień
5 grudnia, 2019
Show all

Przyjemność jazdy na rowerze uzależnia, dlatego jest to jedna z najczęściej wybieranych aktywności, w której może uczestniczyć cała rodzina. Popularyzacja dwóch kółek jest obecnie tak rozwinięta, iż amatorzy, dla których do tej pory przemierzanie kolejnych kilometrów było czystą rekreacją, stają się zawodowcami, doceniając komfort nowoczesnych „maszyn”. Znana marka Kross, będąca wiodącym producentem rowerów zna potrzeby klientów, oraz priorytety, jakimi powinny odznaczać się ich produkty, dlatego od lat tworzy jednoślady, którym zaufały rzesze sportowców.

Rower murem za ekologią

Rower Kross jako środek miejskiej komunikacji to już standard w odbywaniu codziennych podróży. Świadomi zagrożeń cywilizacyjnych ludzie, coraz częściej przesiadają się na jednoślady, które czynnie wspierają klimat i nie zagrażają środowisku. Innymi czynnikami, które zachęcają do rowerowych podróży są także uliczne korki, nieliczne i ciasne miejsca parkingowe, oraz rosnące ceny paliw. Filozofia myślenia trafia także do licznych władz miast, które coraz częściej inwestują publiczne pieniądze w ścieżki rowerowe. Czemu zatem z nich nie korzystać, skoro rower Kross z kolekcji Urban jest do nich idealnie dopasowany?

Na co zwraca się uwagę w miejskim rowerze?

Miejskie rowery linii Kross to klasyczny komfort jazdy, dostosowany do płaskich, asfaltowych nawierzchni, połączony z ergonomią i funkcjonalnością. Modele Kross Seto i Kross Inzai umiejętnie łączą cechy rowerów szosowych i fitness, przełamując tym samym schemat typowego, miejskiego holendra. Aspektem rowerów miejskich, na które zwracają uwagę potencjalni nabywcy są wygoda siedziska, lekka konstrukcja, ale i solidne koła, które spotykają się z licznymi krawężnikami, będącymi miejskimi przeszkodami.

W rowerach Kross z kolekcji Urban znaleźć można przede wszystkim odpowiednią ramę, wykonaną najczęściej z aluminium, do której z łatwością można dopasować błotniki i koszyk. Brak przedniego amortyzatora natomiast, wynagradzają grube opony, którym niestraszne są uliczne nierówności.

Więcej dowiesz się na: https://sklep.biker-house.pl/rowery/rowery-kross.html