Wakacje na Indonezji

Zalety z posiadania roślin w domu
Sierpień 23, 2019
skórzane damskie torebki sklep
Torebka damska skórzana – idealny prezent na każdą okazję
Wrzesień 12, 2019
Show all

Wakacje to czas, kiedy mamy wreszcie możliwość odpoczęcia od codziennych wysiłków i zająć się sprawami bardziej przyziemnymi. Mamy wreszcie okazję, aby spotkać się z rodziną i ze znajomymi, oddać się pasjom, a także zarezerwować urlop na urokliwym obszarze.

Popularnością cieszą się przede wszystkim gorące kraje takie jak Hiszpania, Włochy, Portugalia, Grecja Cypr, Turcja, Chorwacja, Czarnogóra. Poza Europą wielu turystów odwiedza Kenię, Maroko, Tunezję, Egipt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Iran, Izrael, Tajlandię, Laos, czy Kambodżę. Swoich zwolenników ma również polskie morze – wiele kurortów nadmorskich takich jak Władysławowo, Ustka, Łeba, Jastrzębia Góra, Międzyzdroje, Jurata, Jastarnia, Chałupy, Krynica Morska, czy Ustronie Morskie przyciąga obecnością przepięknych plaż. Jest to także szansa, aby skorzystać z odwiedzenia Trójmiasta. Fani wspinania się po górach, odwiedzą południowe części Polski, m.in. Karkonosze, Bieszczady lub Tatry. Swój urok ma również Pojezierze Mazurskie, gdzie znajdują się największe i najpiękniejsze polskie jeziora. Kraków, Wrocław, Warszawa lub Poznań są też miastami, które mają swoich wielbicieli.

Spełnienie marzeń – Wakacje w Indonezji

Ostatnimi czasy modnym miejscem turystycznym stała się Indonezja. Część osób może kojarzyć ten kraj za sprawą charakterystycznej flagi – odwrotnej kolorystycznie w stosunku do polskiej. Jest to również państwo z największą ilością muzułmanów na świecie. Jeśli chodzi o walory turystyczne, to należy zaznaczyć, że Indonezja jest w nie bogata. Wakacje w Indonezji są realizowane przede wszystkim przez tych, którzy chcą odwiedzić wyspę na Bali. Wpisując w wyszukiwarkę internetową takie hasła jak np. „bali wycieczka”, czy „Indonezja wakacje” można natrafić na przyjemne oferty spędzenia czasu.

Wycieczka Bali – coś czego nie możesz pominąć

Na Bali wrażenie robią przepiękne plaży otoczone intrygującym krajobrazem oraz krystalicznie czystą, błękitną wodą. Jedni wybiorą odpoczynek, inni z kolei mają okazję zrealizować wycieczkę objazdową, podczas której zyskają szansę na poznanie zabytkowych świątyń, zobaczenie wspaniałych raf koralowych, oraz nurkowanie i kąpiel. Indonezja jest jednak wycieczką, która niesie ze sobą ryzyko sporych wydatków. Zwłaszcza bilety lotnicze oraz hotelowe mają bowiem swoją cenę.

Najlepszą ofertę znajdziesz na https://feelthetravel.pl/kierunki/indonezja-i-bali/